Als de Champions League-uitschakeling één iets duidelijk heeft gemaakt, dan toch dat er dringend nood is aan een nieuwe keeper.
En daar maken de Amsterdammers ook echt werk van. Moeten ze ook, want Onana vertrekt in het tussenseizoen transfervrij naar Inter. "Al langere tijd weet Ajax dat een nieuwe impuls onder de lat wenselijk is", schrijft Voetbal International.
Dat komt natuurlijk omdat zowel Maarten Stekelenburg en Remko Pasveer de veertig naderen en ook nog eens revalideren van hun blessures. "Er is behoefte om een sterke doelman aan te trekken", zo weet VI nog.
"Qua mix heeft de club behoefte aan een keeper die tussen talent Jay Gorter en routinier Remko Pasveer opereert, en die voor de langere termijn de vaste betrouwbare sluitpost van de Amsterdammers kan zijn", besluit het weekblad tenslotte.
![]() |
09:00 | Sexy Eindhoven-speelster Ilse Van Esch geeft zich bloot: "Wauw, lekker ding!" ( 260 ) |
Reageer
Gelieve hier in te loggen alvorens je een opmerking kan plaatsen.