Bij Ajax zagen ze de voorbije week heel wat internationals uitzwermen. En voor Erik ten Hag is het dan altijd bang afwachten in welke staat ze terugkeren.
In het geval van Antony alleszins niet goed. De flankaanvaller kwam dinsdagnacht aan de aftrap met Brazilië op het veld van Bolivia, maar moest een kwartier voor tijd geblesseerd vervangen worden. Hij moest zelfs met een brancard afgevoerd worden.
Het is nu aan de medische staf van Ajax om te zien hoe ernstig de blessure is en hoe lang Antony out zal zijn. Hoe dan ook zou een al dan niet langdurige afwezigheid een sportieve ramp betekenen voor de club.
De Amsterdammers staan immers voor een cruciaal slot van de competitie waarbij door een eventuele misstap de titelstrijd met PSV in een beslissende negatieve plooi zou gebracht kunnen worden.
Oof, Antony was taken off the pitch during Bolivia - Brazil on a stretcher. It's still unclear how severe his injury is. He received a kick on his right leg. The injury appeared to be minor, but no update has been given yet.#Ajax | #Antony | #Football pic.twitter.com/mLE1b6qaBm
— All About Ajax (@AllAboutAjax) March 30, 2022
![]() |
09:00 | Sexy Eindhoven-speelster Ilse Van Esch geeft zich bloot: "Wauw, lekker ding!" ( 260 ) |
Reageer
Gelieve hier in te loggen alvorens je een opmerking kan plaatsen.